rss بلاک
سناتور آمریکایی: حمله ایران به اسرائیل بسیار گسترده بود
تهران- ایرنا- مارکو روبیو سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی در واکنش به پاسخ سنگین موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی ایران به اقدامات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی، این حمله را بسیار گسترده خواند.
بازتاب عملیات ایران در سرزمین‌های اشغالی در مطبوعات پاکستان
اسلام‌آباد- ایرنا- عملیات انتقام جویانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از رژیم اشغالگر صهیونیستی و عملیات موشکی و پهپادی در سرزمین‌های اشغالی با بازتاب گسترده در مطبوعات پاکستان همراه شد و شبکه‌های خبری این کشور در نیمه شب طی خبرهای فوری خود گزارش دادند که ایران مراکز نظامی (رژیم) اسرائیل را به طور مستقیم هدف قرار داد.
شادی مردم عراق از حمله موشکی و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی + فیلم
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد یکشنبه گزارش دادند که شماری از مردم عراق در پی حمله موشکی و پهپادی ایران به فلسطین اشغالی به خیابان‌ها آمدند و ابراز شادمانی کردند.
سفیر ایران: درصورت دست زدن مجدد اسرائیل به اقدام نظامی، پاسخ تهران قاطع تر خواهد بود
نیویورک – ایرنا- امیر سعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل شنبه شب به وقت محلی در نامه ای به شورای امنیت اعلام کرد: اگر رژیم اسرائیل مجدداً دست به هرگونه اقدام نظامی بزند، پاسخ ایران مطمئناً قوی‌تر و قاطع‌تر خواهد بود.
دومین نشست اضطراری کاخ سفید؛ گفتگوی بایدن و نتانیاهو
نیویورک – ایرنا- دومین نشست اضطراری جو بایدن رئیس جمهور آمریکا با اعضای تیم امنیت ملی این کشور، لحظاتی پیش در کاخ سفید برگزار شد.
واکنش کشورهای آمریکای لاتین به حمله ایران به رژیم صهیونیستی
تهران- ایرنا- چندین کشور آمریکای لاتین از جمله شیلی و آرژانتین نسبت به پاسخ گسترده موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی ایران به اقدامات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی و وضعیت کلی در خاورمیانه ابراز نگرانی کردند.
فیلم| تجمع مردم قم در حمایت از پاسخ قاطعانه ایران‌ به رژیم صهیونسیتی
قم - ایرنا - مردم قم همزمان با آغاز حمله موشکی و پهبادی ایران علیه رژیم غاصب صهیونیستی از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تنبیه و انتقام از این رژیم جعلی در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه تجمع کردند.
سانسور رژیم صهیونیستی درباره حجم حملات موشکی و پهپادی ایران
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد یکشنبه گزارش دادند که رژیم صهیونیستی به رسانه‌های این رژیم اجازه انتشار تصاویر حمله موشکی و پهپادی ایران را نمی‌دهد.
محسن رضایی: هر حماقت جدیدی، منجر به پایان عمر رژیم صهیونیستی می‌شود
تهران-ایرنا-فرمانده سپاه پاسداران در دوران جنگ تحمیلی در پی حملات موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی گفت:حماقت جدید رژیم جنایتکار، منجر به پایان عمر نکبت بار آن می شود.
فیلم| حمایت مردم گرگان از پاسخ سپاه به رژیم صهیونیستی
گرگان-ایرنا- مردم گرگان، شهر دارالمومنین لحظاتی پس از اعلام خبر پاسخ نظامی سپاه پاسداران به رژیم صهیونیستی، تجمع حمایتی از این اقدام راه اندازی کردند.
تداوم هراس در سرزمین‌های اشغالی؛ آذوقه در اسرائیل تمام شد
تهران- ایرنا- درحالیکه ترس و وحشت ساکنان رژیم صهیونیستی را فراگرفته و آنها همچنان درحال ذخیره مواد غذایی هستند، گزارش‌های میدانی از سرزمین‌های اشغالی حاکی از آن است که ساکنانی که برای خرید آذوقه به فروشگاه‌ها هجوم آورده‌اند با جمله «آذوقه تمام است»، روبرو شده‌اند.
اجتماع مردم ایلام در حمایت از عملیات شجاعانه سپاه پاسداران در حمله به رژیم صهیونیستی
ایلام- ایرنا- مردم استان ایلام در حمایت از عملیات شجاعانه سپاه در حمله به رژیم جعلی صهیونیستی در خیابان های نقاط مختلف این استان تجمع کردند.
مدیر پخش فراورده های نفتی فارس: مردم نگران تامین بنزین نباشند
شیراز- ایرنا- مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی فارس، با اشاره به شکل گیری صف های طولانی در جایگاه های عرضه سوخت در استان به دنبال حملات موشکی به اسرائیل گفت: ذخیره سوخت به میزان کافی وجود دارد و مردم از بابت تامین بنزین نگرانی نداشته باشند.
اسرائیل دست به دامن شورای امنیت سازمان ملل شد
نیویورک – ایرنا- اسرائیل که در طول بیش از ۶ ماه از جنگ در غزه، همه ارکان سازمان ملل متحد را با حمایت همه جانبه آمریکا به باد انتقاد گرفته است، اکنون در پی پاسخ ایران به حمله این رژیم به کنسولگری تهران در دمشق سوریه دست به دامن شورای امنیت شده است.
فیلم| کلوخ‌انداز را پاداش سنگ است
کرمان - ایرنا - جمعی از مردم مبارز و انقلابی کرمان بامداد یکشنبه با حضور در گلزار شهدای این شهر و از جوار مزار شهید سلیمانی، سیدالشهدای جبهه مقاومت، حمایت قاطع خود را از عملیات گسترده و غرورآفرین سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی اعلام و تاکیدکردند: کلوخ‌انداز را پاداش سنگ است.
جوانان آذربایجان‌غربی جشن بامدادی خیابانی برپا کردند +فیلم
ارومیه- ایرنا- بخشی از جوانان شهرهای مختلف آذربایجان‌غربی با جشن خیابانی از حمله سپاه پاسداران به اهداف صهیونیستی خوشحالی خود را نشان دادند.
۱۰۰ میلیون دلار خسارت صهیونیست‌ها تنها در دقایق اولیه حمله موشکی ایران
تهران- ایرنا- رسانه‌های صهیونیستی بامداد یکشنبه گزارش دادند که رژیم صهیونیستی تنها در دقایق اولیه حمله موشکی ایران حدود یکصد میلیون دلار خسارت دیده است.
واکنش نخست وزیر کانادا به حمله پهپادی-موشکی ایران به اسرائیل
تهران- ایرنا- نخست وزیر کانادا، بدون اشاره به اقدامات جنایتکارانه و جنون آمیز رژیم صهیونیستی، حمله پهپادی و موشکی ایران به اسرائیل را محکوم کرد.
موشک‌های سپاه کدام اهداف را در رژیم‌صهیونیستی هدف قرار داد؟
تهران-ایرنا- موشک‌های بالستیک سپاه، پایگاه هوایی نواتیم در جنوب سرزمین‌های اشغالی را در حالی هدف قرار داد که در رزمایشی تهاجم موشکی به نمونه شبیه‌سازی شده آشیانه‌های این پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی را تمرین کرده بود.
اعتراف سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: یک فرودگاه نظامی مورد اصابت موشک قرار گرفت
تهران- ایرنا- دانیل هاگاری سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی بامداد یکشنبه اعلام کرد که یک فرودگاه نظامی در رژیم صهیونیستی مورد اصابت موشک قرار گرفته است.
ترامپ: اسرائیل زیر فشار حمله است
تهران- ایرنا- دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا به پاسخ گسترده موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی ایران به اقدامات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد و با بیان اینکه رژیم صهیونیستی اکنون زیر فشار حمله است، مدعی شد: اگر من رئیس جمهور ایالات متحده بودم هرگز این حمله اتفاق نمی‌افتاد.
تجمع مردم در حمایت از حمله موشکی و پهپادی به اسرائیل
جمعی از مردم تهران، بامداد یکشنبه ( ۲۶ فروردین ۱۴۰۳) با حضور مقابل سردر دانشگاه تهران از حمله پهپادی و موشکی سپاه پاسداران به سرزمین‌های اشغالی حمایت کردند.
الجزیره: اسرائیل تاکنون چنین حمله گسترده ای را به خود ندیده بود
تهران - ایرنا - یکی از خبرنگاران بخش انگلیسی شبکه خبری الجزیره مستقر در سرزمین های اشغالی در توصیف حجم و گستره وسیع حمله موشکی و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی این گونه روایت کرد که «سامانه پدافند هوایی اسرائیل تاکنون هرگز شاهد چنین حجم وسیعی از حملات نبوده است.»
دبیرکل سازمان ملل خواستار توقف فوری خصومت‌ها در منطقه شد
نیویورک – ایرنا- آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در واکنش به حمله ایران به اسرائیل در پی تجاوز این رژیم به کنسولگری تهران در دمشق سوریه، با ابراز نگرانی شدید از تشدید تنش ها در منطقه خاورمیانه خواستار توقف فوری خصومت ها شد.
حمایت مردم تبریز از اقدام تنبیهی سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی+فیلم
تبریز - ایرنا - مردم انقلابی تبریز در حمایت از اقدام تنبیهی سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی، در گلزار شهدای وادی رحمت و میدان ساعت این شهر تجمع کردند.
فیلم| اجتماع مردم کرمانشاه در حمایت از حملات موشکی و پهپادی سپاه به رژیم صهیونیستی
کرمانشاه- ایرنا- مردم کرمانشاه دقایقی پیش (بامداد یکشنبه) در حمایت از حمله موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اسرائیل در چهارراه نوبهار کرمانشاه تجمع کردند.
عبور موفق بالستیک‌های ایرانی از گنبد آهنین/ استفاده از کلاهک بارشی برای اولین بار
تهران-ایرنا-سرجنگی بارشی موشک‌های ایرانی موجب عبور موفق بالستیک‌های ایرانی از سامانه‌های پدافندی رژیم صهیونیستی شد.
مجلس نمایندگان آمریکا هفته آینده لایحه حمایت از رژیم صهیونیستی را بررسی می‌کند
تهران- ایرنا- رهبر اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا پس از حمله ایران به رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای، اعلام کرد: مجلس نمایندگان ایالات متحده در برنامه خود برای هفته آینده تغییری ایجاد می‌کند تا لایحه‌ای که از (رژیم) اسرائیل حمایت می‌کند را بررسی کند.
مقام آمریکایی: ایران ۱۵۰ موشک به اسرائیل شلیک کرده است
نیویورک – ایرنا- شبکه ای بی سی نیوز آمریکا به نقل از یک مقام آمریکایی اعلام کرد که ایران ۱۵۰ موشک به اسرائیل شلیک کرده است.
فیلم/تجمع بامدادی خودجوش شیرازی ها در پی حمله ایران به رژیم اسرائیل 
شیراز -ایرنا-جمعی از اهالی شهر شیراز بامداد یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ و در پی حمله موشکی و پهپادی ایران به خاک رژیم کودک کش اسرائیل بصورت خودجوش به خیابان آمدند.